Skip links

ПРВО КОЛО ОЛС КУМОДРАЖ 13.03.2022.ГОД.

ИНФОРМАЦИЈА О ПОЧЕТКУ ТАКМИЧАРСКЕ СЕЗОНЕ ПСК ЧЕЛИК

Планинарски спортски клуб “Челик“ почео одбрану титуле шампиона Србије у Планинарској оријентацији, која је у власништву клуба четири претходне сезоне, као и одбрану титуле шампиона у Оријентирингу која је Челикова у претходне две сезоне.

ПРВО КОЛО ОРИЈЕНТИРИНГ ЛИЕ СРБИЈЕ, НАСТАВАК УСПЕШНЕ ПРЕТХОДНЕ СЕЗОНЕ, КУМОДРАЖ 13.3.2022.год.

На теренима насеља Војводе Степе у Београду и Кумодража 2, одржано је прво коло лиге Србије у Оријентирингу (ОЛС). На такмичењу је учествовало 200 такмичара из 16 клубова, међу којима је било 25 такмичара ПСК Челик. Такмичари Челика освојили су 8 медаља, међу којима су две златне, две сребрне и 4 бронзане. Свакако да је највреднији резултат постигао Илија Милутиновић победом у категорији М14. Илија је ове сезоне ушао у вишу старосну категорију као шампион у претходној сезони и као спортиста који је за прошлу сезону примио признање спортског Смедерева. Тако Илија потврђује високу класу Оријентиринг спорта и спортског Смедерева. Златном медаљом у својој категорији освојио је и Бранко Грујић. Сребрне медаље освојили су Душан Јовановић и Драган Павловић. Бронзане медаље освојили су Милица Васиљевић, Милан Мијаиловић, Теодора Милутиновић и Наташа Станисављевић. Челик је и на овом такмичењу, био међу три најуспешнија клуба.